Як правильно посадити плодове дерево

Як правильно посадити плодове дерево Слід мати на увазі, що від правильної посадки дерева залежить не тільки його приживлюваність, а й подальший розвиток. Тому при посадці потрібно строго дотримуватися всіх агротехнічних вимог. Як правило, посадку дерев проводять з кілками. Кілки висотою 1,3-1,4 м і товщиною 6-8 см забивають в дно ям безпосередньо перед їх засипанням.

Читати далі 

Якими якостями повинен володіти посадковий матеріал

Якими якостями повинен володіти посадковий матеріал Необхідно пам’ятати, що з поганого саджанця не можна виростити хорошого дерева. Тому для закладки саду потрібно брати з плодового розсадника стандартні саджанці високої якості точно відомих сортів. Зазвичай для посадки в сад беруть саджанці дворічного віку. Але саджанці вишні, сливи, черешні та абрикоса можна висаджувати і в однорічному віці.

Читати далі 

Як необхідно підготувати грунт для посадки дерев

Як необхідно підготувати грунт для посадки дерев Досвід показує, що на глибоких родючих ґрунтах молоді плодові дерева не тільки добре розвиваються, але і рано вступають в пору плодоношення. І, навпаки, на бідних ґрунтах дерева розвиваються слабо і з великим запізненням вступають в пору плодоношення. З огляду на це, необхідно ґрунт на ділянках, що відводяться під

Читати далі 

6 прийомів догляду за садом навесні від команди Жарден

Команда професіоналів ЖАРДЕН пропонує Вашій увазі декілька простих кроків, які необхідно проводити щорічно, навесні, і тоді влітку сад обов’язково віддячить Вам за це!
Весна неминуче приходить щороку, але знову і знову ми із завмиранням серця зустрічаємо пробудження природи. У наших силах прискорити його наближення і допомогти нашому саду швидше прокинутися від сну.

Читати далі 

20 корисних порад городникам і садівникам!

20 корисних порад городникам і садівникам! Весна – найвідповідальніший час для будь-якого садівника. Саме в цей період необхідно ретельно готувати ділянку до літа, щоб потім збирати багатий урожай і радіти сходам. Отже, що повинен знати садівник, перед початком дачного сезону: 1. Бузок, троянда, ялиця, барбарис і біла акація можуть пригнічувати ріст сусідніх дерев, особливо груші

Читати далі